مهر خواندنی

«حتی اگر شده روزی یک صفحه کتاب بخوانیم، بگذاریم این عادت به زندگی ما برگردد» این باور سبز انتشارات ره‌آورد مهر است، تغییری بزرگ که گام به گام مسیر خوشبختی و سعادت را هموار می‌کند.

انتشارات ره‌آورد مهر از سال 1390 شروع به فعالیت کرد و با چاپ کتاب‌های عمومی در حوزه‌هایی همچون رمان، شعر، تاریخ، اسطوره، ادبیات، فلسفه، مدیریت، کودک و نوجوان، موسیقی و... به کتابخانه‌های شما می‌آید و قصد دارد عادت به مطالعه را به زندگی روزمره بازگرداند.

در این راستا از سال 1396 در تلاشی دیگر سعی داریم تا علاوه بر چاپ و نشر کتاب، با چاپ ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ره‌آوردمهر نیز گامی هر چند کوچک به سوی اعتلای فرهنگ این کهن مرز و بوم برداریم...

در این راستا نشریه ره‌آوردمهر قصد دارد تنها یادآوری کند، یادآوری داشته‌هایی که به داشتن آنها عادت کرده‌ایم و وجودشان برایمان عادی شده است. ساختن و ساختن و ساختن.

بی‌هیچ تردیدی ساختن امروزی زیبا فردایمان را زیباتر خواهد کرد. داشته‌هایمان را باور کنیم و با امید باورهایمان را بسازیم؛ زیبا بسازیم، آنگونه که وقتی با اندکی فاصله به آنچه که ساخته‌ایم نگاهی می‌اندازیم، از اینکه امید را جان بخشیده‌ایم به خود ببالیم.

همراهان نازنین، ره‌آوردمهر با همراهی همکارانی فرهیخته و اندیشمند سعی دارد تا در قالب تلاشی سبز، مستمر و ماندگار با همراهی شما عزیزان دنیا را از آنچه که تحویل گرفته‌، بهتر و نیکوتر به آیندگان بسپارد.

مهر بورزید و در این مسیر پر فراز و نشیب همراهمان باشید، همراهی شما دلگرممان می‌کند به رفتن و رسیدن.

خانه قلب‌های مهربانتان سرشار از نور شادی و امید...

بسی سپاس

ره‌آورد مهر ؛ مهر خواندنی

تهران ؛ جمالزاده شمالی ؛ کوچه بزمه ؛ پلاک ۱۹ ؛ طبقه دوم ؛ انتشارات ره آورد مهر

کدپستی : ۱۲۱۹۹۹۴۳۱۱

تلفن : ۶۶۵۹۳۳۸۲